BİZ KİMİZ?
Akkartal İnşaat 1995 yılından günümüze müşterilerinin değişen yaşam anlayışlarıyla ilgili tüm beklenti ve ihtiyaçlarını belirleyip, “daha rahat ve çağdaş ortamlar sunma” hedefi ile faaliyet gösteriyor.
Modern inşaat yönetim teknikleri, üst kalite malzeme ve üstün vasıflı işgücünü kullanan Akkartal İnşaat, estetik ve kaliteyi hayatın içine dahil eden mekanlar inşa ediyor.
İnşaat, taahhüt, proje, restorasyon, kentsel dönüşüm organizasyonları, dekorasyon, su ve ısı yalıtımı, boya ve tadilat alanlarında hizmet üreten Akkartal, ürün ve hizmet kalitesini sürekli olarak artırıyor.
Akkartal İnşaat, dünya çapında kabul gören Hy-Tech termal boyalarının Muğla distributorüdür.

NEDEN BİZ?
Akkartal İnşaat yaşanacak mekanlar inşa ederken; en yüksek kalite standardını koruyor, son teknolojiyi kullanıyor, estetik ve işlevselliğe önem veriyor. Tüm bunların ötesinde “çevreye saygılı” duruşuyla imza attığı yapıları doğayla buluşturuyor.

MİSYON
İnşaat sektöründeki bilgi, teknoloji, kalite ve vasıflı insan gücü üstünlüğü ile Bodrum’un tercih edilen kuruluşu olarak, çalışanlarına ve topluma değer katmak.

VİZYON
Çevre dostu, yaşanabilir mekanlar inşa ederken, kalite ve hizmet anlayışımızla inşaat sektöründe bölgenin lider firması olarak sektöre yön vermek.

Project Image