Bir evin veya binanın iç yada dış cephesinin boyanması oldukça zahmetli bir iş olabilir, ancak çok az kimse duvarlarına ve evlerinin dış kaplamalarına boya sürmenin daha fazla elektrik tasarrufu sağlayacağını, bu sayede elektrik faturalarından büyük oranda tasarruf edeceğinin farkındadır. Melbourne, Florida’da bulunan Hy-Tech Thermal Solutions, LLC duvarlar, tavanlar ve çatılardan sıcak hava akımını azaltmak için tasarlanmış çok karmaşık seramik vakum ürünler üretmektedir. Yalıtımlı seramik teknolojisi iç mekan duvarlarına ve tavanlarına uygulandığında ısının dışarı akımını engellemekte, ve dış cephe duvarlarını ve çatılarını boyamak için kullanıldığında radyasyon enerjisine karşı yalıtım sağlamaktadır.

Hy-Tech Thermal Solutions ürünlerinde kullanılan seramikler vakum ortamı oluşturarak geliştirmiştir. Esasen, ısıyı korunan yüzeyden uzağa yansıtarak bir engel görevi gören “mini termos şisesi” oluşur. Bu mikro küreler başka materyallerle birleştiğinde bu materyallerin termal direnclerini arttırırlar.
Evinizde, binanızda harcadığınız enerji maliyetini düşürmek yani paranızı cebinizde bırakmak istiyorsanız, HY-TECH THERMAL SOLUTIONS İLE YÜZEYLERİNİZİ ELASTİK SIVI SERAMİK KAPLAYALIM.